Нанесення декоративної штукатурки

//Нанесення декоративної штукатурки

Декоративна штукатурка – один із видів фінішних покриттів для стін та стель. До рук майстра вона потрапляє у вигляді готової суміші у відрах. Потім майстер комбінуючи матеріали, інструменти та застосовуючи різні техніки нанесення, наносить матеріал на стіну.

Залежно від виду покриття декоративної штукатурки шарів матеріалу може бути від двох до десяти. Під час роботи необхідно враховувати призначення та характерні особливості матеріалу. Кінцевий результат декоративної штукатурки залежить від якості матеріалів, підготовки поверхні та навичок нанесення або майстерності декоратора.

Декоративна штукатурка у Києві та області від Прем’єр Декор

Найважливішим елементом в інтер’єрі вважається декор стін. Загальна атмосфера кімнат залежить від настінного покриття. Шпалери, як і фарбування, давно поступилися місцем декоративній обробці, яка користується особливою популярністю в наш час.

Такий вид робіт виконується за допомогою декоративної штукатурки – спеціального розчину, що наноситься зовні чи усередині будівель. До складу матеріалу, крім звичного вапна, піску, цементу, входять різні грануляти (мармур, граніт, кварц, деревні волокна).

Переваги даного виду матеріалу

Задекорувати стіну штукатуркою – гарне рішення, не тільки з метою прикрасити, а й утеплити приміщення та згладити поверхню. Це:

  • Можливість виконати унікальну прикрасу стін завдяки величезному вибору фактур та кольорової гами.
  • Безшовне нанесення, результат якого – приховування недоліків та дефектів, відсутність стиків.
  • Зручність використання у важкодоступних місцях (арки, ніші, полиці).
  • Довговічність носіння за умови правильного виконання робіт.
  • Екологічність, безпека матеріалу, відсутність будь-яких запахів після нанесення.
  • Сумісність з іншими оздоблювальними матеріалами, що розкриває можливості створення оригінального дизайну. Штукатурка ідеально виглядатиме як зі шпалерами, так і з фарбуванням. Унікальну ідею можна виконати за допомогою однієї штукатурки, не використовуючи додаткових елементів.

Окремо варто відзначити такі переваги цього матеріалу, як стійкість до високих температур, перепадів, вологостійкість, відмінна шумоізоляція, створення додаткового тепла. Крім того, декоративна штукатурка не вимагає будь-якого спеціального догляду.

Основні різновиди штукатурки

Типи штукатурок поділяють:

  • за категоріями наповнювача (фактурна, структурна, венеціанська);
  • в залежності від основного елемента (силікатна, акрилова, силіконова);
  • за призначенням (для зовнішніх робіт, універсальні, інтер’єрні).

Великим попитом користується венеціанка – багатошарова декоративна обробка, яка потребує більш складних робіт. Здатна створювати ефект мармуру, виглядає аристократично та шляхетно.

Важливо, щоб роботу з обробки декоративною штукатуркою виконували досвідчені фахівці. Якісне нанесення – запорука красивого зовнішнього вигляду та довговічності.

Декоративна штукатурка за доступними цінами. Якість. Гарантія Кращі декоратори та майстри з нанесення декоративної штукатурки.

2023-01-26T02:02:26+02:00