Декоративна штукатурка

Декоративна штукатурка
Декоративна штукатурка 2023-01-31T17:37:04+02:00

Прем’єр Декор пропонує послуги з нанесення декоративних штукатурок різних видів покриттів для стін. Виконуємо якісно штукатурні роботи під ключ, з гарантією як усередині приміщень, так і зовні будь-яких будівель.

Чому варто зупинитись на Прем’єр Декор?

 • Майстерня Прем’єр-декор, це команда майстрів декораторів з 15-річним досвідом робіт із нанесення декоративних покриттів.
 • За довгі роки було реалізовано тисячі об’єктів із найскладнішими та незвичайними дизайнерськими рішеннями.
 • Висока якість матеріалів, виконання робіт на найвищому рівні та адекватна ціна – це основні принципи співпраці із замовником.
 • Ніколи не прив’язуємося до будь-яких шаблонів або рамок у декоруванні, якщо майстер дійсно живе своєю професією він повинен творити і розвиватися і в жодному разі тупцювати на місці.
 • Щодня вже багато років експериментуємо з різними техніками, матеріалами, також відстежуємо тенденцію впровадження стилів у різних напрямках дизайну.
 • Декоративна штукатурка під Ваш дизайн проект або під проект (картинку, фото) які Вам сподобалися Прем’єр Декор не проблема, унікальні техніки, знання ринку матеріалів і звичайно творчий підхід задовольнять результатом найвибагливішого нашого клієнта.

Що необхідно для початку роботи з декоративними штукатурками,

та як відбувається робочий процес?

Як працює Прем’єр Декор?

Найкращі умови співпраці у будь-якому проекті,

від квартири до тендеру на обсяги!

Що ми можемо запропонувати?

Впевнені майстри, ПРАКТИКИ з великим стажем оздоблювальних робіт, з декоруванням будь-якого приміщення, незалежно від квадратури та складності.

Співпраця на взаємовигідних умовах для:

 • дизайнерів;
 • Виконробів;
 • Будівельні організації.

З якими декоративними матеріалами працюємо:

 • Практично з усіма;
 • Зарубіжні марки (бренди);
 • Вітчизняні виробники.

качественные работы с декоративной штукатуркой в Киеве

Декоративна штукатурка – це такий вид внутрішніх робіт, а також фасадних робіт, за допомогою яких інтер’єр вашого будинку, квартири радуватиме вас і приноситиме вам задоволення від краси та унікальності своєї фактури на ваших стінах, стелях в об’ємних видах або гладких, різновидних візерунках. Така штукатурка створюється із різновидних порід мінералів та синтетичних інгредієнтів для декору.

Даний вид оздоблювального матеріалу можна використовувати для утеплення стін, щоб згладити і прибрати мікротріщини, дефекти на стінах і т.д – це звичайно ж крім того, що вона просто красива. За допомогою декоративних штукатурок можна отримати в результаті унікальну поверхню на стінах і стелях у вашому інтер’єрі.

Види декоративних штукатурок

Нанесение декоративной штукатурки в квартирах офисах домахШтукатурки розрізняються за зовнішнім своїм виглядом, а також своєю фактурою, та й не мало важливим є ціна та вартість. Для отримання певного малюнка, фактури, штукатурка повинна мати певні властивості, тому що неправильно приготований матеріал дасть нам можливість отримати гарний інтер’єр.

Хороший майстер декоратор – якісне оздоблення стін!

Багато залежить від спеціального інструменту, яким працює майстер. Хорошої якості декоративне оздоблення відрізняється такими властивостями як: загоряння, стійкість до вологого прибирання, миття. Як ми вже говорили, не боїться вологи, і тому її використовують часто у ванних кімнатах, а також басейнах.

А для кухні декоративна штукатурка унікальна тим, що ми можемо часто мити, протирати стіни, стелі і вона не здатна вбирати різні запахи.

Ще кілька важливих якостей декоративної штукатурки:

1 – тепло

2 – звукоізоляція

3 – вогнестійкість високого ступеня.

Ціни оздоблювальних матеріалів дивіться у розділі Прайс.

работаем с декоративной штукатуркой и другими декоративными покрытиями

Декоративна штукатурка не боїться:

1 – Води.

2 – Стійка до стирання.

Венеціанка або Венеціанська штукатурка

Венеціанська штукатурка це найбільш складний і привабливий у роботі декоративний матеріал, і тільки венеціанка здатна створювати вид малахіту, оніксу, полірованого мармуру, або тонко шліфованого зрізу мармуру, та інших природних мінералів, які зможуть оцінити любителі таких каменів.

Принцип работи

Для підготовки поверхні під оштукатурювання варто підходити дуже серйозно, оскільки товщина покриття має маленьку товщину, і незначні нерівності на зовнішній вигляд на стіні можуть виявитися на готовій поверхні.

Штукатурка обов’язково наноситься на прогрунтовану поверхню, та обов’язково нержавіючим інструментом. Грунтувати потрібно кількома шарами. Завдяки своїй напівпрозорій структурі кожен попередній шар просвічується через наступний, надаючи при цьому вид глибини природного каменю. Нанесення захисного воску на готову поверхню ще більше посилює даний ефект.

Работы с декоративной штукатуркой - фото цены описание

Нанесення декоративної або венеціанської штукатурки та її супер красивих зовнішніх ефектів доступне тільки досвідченим майстрам, яких ви можете замовити у нас.

Цей вид штукатурки не прощає недбалої роботи.

У компанії Прем’єр Декор працюють найкращі штукатурні майстри – високого класу!

І варто пам’ятати, що шляхетний і престижний палацовий вигляд приміщення, після того як нанесли декоративну штукатурку, або її види, покриття – може багато сказати про його мешканців.

Розрахунок вартості штукатурки за роботу квадратний метр

Декоративна штукатурка – один із видів фінішних покриттів для стін та стель. До рук майстра вона потрапляє у вигляді готової суміші у відрах. Потім майстер комбінуючи матеріали, інструменти та застосовуючи різні техніки нанесення, наносить матеріал на стіну.

Залежно від виду покриття декоративної штукатурки шарів матеріалу може бути від двох до десяти. Під час роботи необхідно враховувати призначення та характерні особливості матеріалу. Кінцевий результат декоративної штукатурки залежить від якості матеріалів, підготовки поверхні та навичок нанесення або майстерності декоратора.

Декоративная штукатурка Фото

Декоративная штукатурка Фото

Декоративная штукатурка Фото

Декоративная штукатурка Фото

Декоративная штукатурка Фото

Декоративная штукатурка Фото

Декоративная штукатурка Фото

Декоративная штукатурка Фото

Декоративная штукатурка Фото

Декоративная штукатурка Фото

Декоративная штукатурка Фото

Декоративна штукатурка у Києві та області від Прем’єр Декор

Найважливішим елементом в інтер’єрі вважається декор стін. Загальна атмосфера кімнат залежить від настінного покриття. Шпалери, як і фарбування, давно поступилися місцем декоративній обробці, яка користується особливою популярністю в наш час.

Такий вид робіт виконується за допомогою декоративної штукатурки – спеціального розчину, що наноситься зовні чи усередині будівель. До складу матеріалу, крім звичного вапна, піску, цементу, входять різні грануляти (мармур, граніт, кварц, деревні волокна).

Переваги даного виду матеріалу

Задекорувати стіну штукатуркою – гарне рішення, не тільки з метою прикрасити, але й утеплити приміщення та згладити поверхню. Це:

 • Можливість виконати унікальну прикрасу стін завдяки величезному вибору фактур та кольорової гами.
 • Безшовне нанесення, результат якого – приховування недоліків та дефектів, відсутність стиків.
 • Зручність використання у важкодоступних місцях (арки, ніші, полиці).
 • Довговічність носіння за умови правильного виконання робіт.
 • Екологічність, безпека матеріалу, відсутність будь-яких запахів після нанесення.
 • Сумісність з іншими оздоблювальними матеріалами, що розкриває можливості створення оригінального дизайну.

Штукатурка ідеально виглядатиме як зі шпалерами, так і з фарбуванням. Унікальну ідею можна виконати за допомогою однієї штукатурки, не використовуючи додаткових елементів.

Окремо варто відзначити такі переваги цього матеріалу, як стійкість до високих температур, перепадів, вологостійкість, відмінна шумоізоляція, створення додаткового тепла. Крім того, декоративна штукатурка не вимагає будь-якого спеціального догляду.

Основні різновиди штукатурки

Типи штукатурок поділяють:

 • за категоріями наповнювача (фактурна, структурна, венеціанська);
 • в залежності від основного елемента (силікатна, акрилова, силіконова);
 • за призначенням (для зовнішніх робіт, універсальні, інтер’єрні).

Великим попитом користується венеціанка – багатошарова декоративна обробка, яка потребує більш складних робіт. Здатна створювати ефект мармуру, виглядає аристократично та шляхетно.

Важливо, щоб роботу з обробки декоративною штукатуркою виконували досвідчені фахівці. Якісне нанесення – запорука красивого зовнішнього вигляду та довговічності.

Декоративна штукатурка за доступними цінами. Якість. Гарантія Кращі декоратори та майстри з нанесення декоративної штукатурки.